Lokalizace správy nemovitostí Praha a Středočeský kraj


Rádi byste ušetřili za správu domu? Pak je pro Vás služba dálková správa nemovitostí to pravé. Zajistíme pro Vás vše, jako v běžné správě nemovitostí, pouze bez osobní návštěvy technika. Na zástupci vašeho domu zůstane zpřístupnění objektu všem dodavatelům, hlášení závad a požadavků na opravu. Samozřejmě veškerá data, postupy a vše v rámci správy nemovitosti budete mít plně pod kontrolou díky našemu CRM sytsému "KD systém CRM". Tento způsob spolupráce lze aplikovat po celé České republice.

Pokud ovšem požadujete kompletní správu nemovitosti a zajímá vás v jaké lokalitě jsme schopni náš prvotřídní servis zajistit, předkládáme níže uvedenou lokalizaci.

Jestliže nenaleznete zrovna vaší lokalitu, nevadí, určitě vám dokážeme pomoci!

Naše služby zajistíme v následujících lokalitách

Lokalita - Praha

Lokalita - Středočeský kraj

Informační systém - služba zdarma

Všichni naši zákazníci mají možnost zcela zdarma používat náš vlastní informační systém, který slouží zejména pro přehled naší práce a pro důležitou obchodní komunikaci. V systému si zákazník může například kontrolovat fakturace, platby, dlužníky, revize, prohlížet veškeré komunikace atp. Může zadávat objednávky nebo speciální požadavky, upravovat smluvní podmínky. Může také zadávat úkoly našim zaměstnancům, řešit reklamace či plánovat schůzky se zástupci naší společnosti.

Plánujeme, organizujeme, řídíme a kontrolujeme

Roky zkušeností nás naučily dobře plánovat a organizovat nejen naší práci, ale především práci našich zaměstnanců. Nejen, že náš management řídí a koordinuje, ale také kontroluje a vyhodnocuje celkovou práci celé naší společnosti. K tomu všemu nám výrazně pomáhá již výše zmiňovaný informační systém KD systém CRM, který byl naprogramován na základě dlouholetých zkušeností zakladatele a majitele firmy.

Komunikace je základ

Spolupracujeme na bázi vzájemné důvěry. Jsme transparentní a otevření. Uvědomujeme si, že svět není dokonalý, ale snažíme se dokonalosti přibližovat ve všem, co děláme. Veškerým Vašim požadavkům se věnujeme okamžitě. E-mailovou komunikaci vyřizujeme do 60 minut.

Kontrola procesů

Jako jediná správcovská firma na trhu měříme výkonnost všech procesů pomocí systému KPI - Key Performance Indicators. Zákazníkům následně poskytujeme reporty s výsledky měření, které společně vyhodnotíme. Po vyhodnocení provedeme potřebná opatření vedoucí ke zlepšení všech procesů.

Přenechte nám své starosti

Poskytujeme veškerý servis spojený se správou či provozem a údržbou budov, domů, bytů, nebytových prostor, kde se postaráme i o přilehlé okolí. Naším cílem je zajistit Vám spokojené bydlení. Zajistíme kompletní správu nemovitosti s minimální osobní účastí výboru SVJ, majitelů domu, developerů, členů představenstva nebo majitelů budov.

Katalog společnosti

Zavoláme vám

Pošlete nám Váše telefonní číslo. My Vám zavoláme do 60 minut.