Kvalitní správa nemovitostí

Služby správy nemovitostí přesně dle Vašich požadavků


Poskytujeme kompletní servis spojený se správou nemovitosti či provozem a údržbou budov, domů, bytů, nebytových prostor, kde se postaráme i o přilehlé okolí. Naším cílem je zajistit Vám spokojené bydlení nebo podnikání poskytováním kvalitní správy nemovitosti..

Předejte nám své starosti se správou objektu a my je vyřešíme k Vaší spokojenosti. Zajistíme kompletní správu nemovitosti s minimální osobní účastí výboru SVJ, majitelů domu, developerů, členů představenstva nebo majitelů budov. O správu Vaší nemovitost se postará náš tým zkušených odborníků, kteří se správou nemovitostí zabývají již řadu let.


Nebojte se změnit současnou situaci. Změna správce s naší pomocí je snadná. Vše potřebné vyřídíme kompletně za Vás zcela zdarma, stačí nás jen kontaktovat!


Předejte nám své starosti se správou nemovitosti. Náš tým zkušených odborníků se postará o kompletní řešení v rámci správa nemovitosti v Praze a Středočeském kraji. Správa nemovitostí Praha a Středočeský kraj.

Poskytujeme kompletní servis správa nemovitostí Praha a Středočeský kraj. Vyzkoušejte si nás ještě dnes.

Technický servis


Zajistíme provoz, údržbu, opravy, rekonstrukce a modernizace spravovaných objektů, přesně dle Vašich momentálních potřeb.

Právní služby


Zajistíme pro Vás kompletní právní servis. Jednání u soudu, převody vlastnictví, zakládání SVJ, SBD, vymáhání dluhů, atp.

Ekonomický servis


Zajištění účetnictví a zpracování účetní závěrky včetně výroční zprávy a daňového přiznání, přesně dle Vašich momentálních potřeb.

Účetní servis


Zajistíme kompletní účetnictví, včetně daňových přiznání, urgence plánovaných plateb, zadávání plateb do internet bankingu, atp.

Administrativní servis


Vedeme kompletní agendu o domech, které máme ve správě, včetně případných reportů z našeho informačního systému.

Profesionální předseda


Zajistíme pro Vás funkci profesionálního předsedy SVJ. Kompletní převzetí veškeré zodpovědnosti.

Facility management


Vzájemně sladíme pracovníky, pracovní činnosti a pracovní prostředí, což je klíčem k efektivnějšímu a výnosnějšímu způsobu hospodaření.

Domovník


Provádění drobných údržbářských prací a oprav přiměřený fyzickým možnostem a odborným předpokladům.

Úklidové služby


Provedeme kompletní úklidové služby, výhradně našimi zaměstnanci. Plánujeme, kontrolujeme, poskytujeme kompletní servis pro Váš klid.

Katalog společnosti

Zavoláme vám

Pošlete nám Váše telefonní číslo. My Vám zavoláme do 60 minut.