O naší společnosti


Firma Aria servis, s.r.o. je společnost působící v oblasti Prahy, Středočeského kraje a Brna. Jsme ryze česká společnost bez zahraničního kapitálu.

Spolupracujeme na bázi vzájemné důvěry. Jsme transparentní a otevření. Uvědomujeme si, že svět není dokonalý, ale snažíme se dokonalosti přibližovat ve všem, co děláme. Nepracujeme nikdy podle vzoru, ale vždy jsme připraveni s Vámi a pro Vás najít ta nejvhodnější řešení.

Historie společnosti

Od počátku založení naší společnosti jsme se snažili přizpůsobit celou naší organizaci tak, abyste se na nás mohli plně spolehnout, protože víme, že najít v dnešní době spolehlivého a solidního partnera je nelehký úkol. Zabýváme se poskytováním služeb již od roku 1997. Nejprve jsme zahájili naši podnikatelskou činnost jako výhradně úklidová společnost pod názvem D&D servis, s.r.o.

Po realizaci prvních zakázek se na nás začali obracet naši zákazníci s rozrůstajícími se požadavky na další služby. Z tohoto důvodu jsme v roce 2010 otevřeli naši druhou divizi správu a údržbu nemovitosti a třetí divizi facility managementu.

V roce 2019 jsme prodali společnost D&D servis, s.r.o. a založili společnost Aria servis, s.r.o., která nyní zajišťuje služby především správy a údržby nemovitosti. Úklidové služby poskytujeme již jen pro zákazníky, pro které zajišťujeme správu a údržbu.

Největší konkurenční výhoda

Zákazník při posuzování kvality bere v úvahu nejen poskytovatele, ale také způsob, jakým je služba realizována. Proto přijímáme jen ty zaměstnance, kteří se nebrání zaškolování jak v oblasti pracovních postupů, tak v oblasti komunikace s klienty.

Ač se portfolio našich služeb rozrůstá a díky tomu se řadíme mezi větší společnosti v oboru, stále zůstává naší prioritou zákazník, jehož potřebám nasloucháme a díky tomu jsme schopni plně uspokojit všechny jeho požadavky. Tímto se stáváme lepšími, naši klienti se na nás mohou spolehnout a rádi se k nám vracejí. Vyřešíme pro Vás vše v maximální rychlosti s kvalitou a vstřícností nám vlastní.

Individuální přístup rodinné firmy

Přistupujeme individuálně ke každé zakázce. S námi se dohodnete na malém i na velkém projektu. Zázemí rodinné firmy zákazník pocítí již při kontaktu s našimi zaměstnanci, kdy se setkává s velice kladným přístupem, ať jde o jakýkoliv požadavek, žádost či jen dotaz. Následně vše okamžitě řešíme a nezapomene Vás vždy informovat o výsledku. Tímto se značně lišíme od konkurence.

Vize společnosti

Naše vize a cíle byli vždy vysoké. Vysoké směrem k maximální spokojenosti nových i stálých klientů. To se nám postupem času podařilo a také ustálilo. Nyní jsou však naše cíle ještě vyšší. Jsme totiž dynamicky a kontinuálně rozvíjející se firma, takže si neustále klademe za cíl růst firmy a tím uspokojovat ještě více nových klientů.

Krédo naší společnosti

Krédem naší práce je spolehlivost, vstřícnost a kvalitní práce. Přesvědčte se sami o tom jak jej naplňujeme. Nejlépe za nás mluví výsledky naší práce, proto se prosím podívejte na referenční listinu.

Informační systém - služba zdarma

Všichni naši zákazníci mají možnost zcela zdarma používat náš vlastní informační systém, který slouží zejména pro přehled nad naší prací a pro důležitou obchodní komunikaci. V systému si zákazník může například kontrolovat fakturace, platby, dlužníky, revize, prohlížet veškeré komunikace atp. Zadávat objednávky nebo speciální požadavky, upravovat smluvní podmínky. Zadávat úkoly našim zaměstnancům, řešit reklamace či plánovat schůzky se zástupci naší společnosti.

Plánujeme, organizujeme, řídíme a kontrolujeme

Roky zkušeností nás naučily umět dobře plánovat a organizovat nejen naší práci, ale především práci našich zaměstnanců. Nejen, že náš management řídí a koordinuje, ale také kontroluje a vyhodnocuje celkovou práci celé naší společnosti. K tomu všemu nám výrazně pomáhá již výše zmiňovaný informační systém KD systém CRM, který byl naprogramován na základě dlouholetých zkušeností zakladatele a majitele firmy.

Cíle naší společnosti

  • Maximální upokojení všech zákazníků
  • Neustále zvyšování úrovně námi poskytovaných služeb
  • Neustálé zkvalitňování strojového vybavení firmy
  • Zapojení našich klientů do vylepšování naší společnosti
Katalog společnosti

Zavoláme vám

Pošlete nám Váše telefonní číslo. My Vám zavoláme do 60 minut.