O naší společnosti


Firma Aria servis, s.r.o. je společnost působící v Praze, Středočeském kraji a Brně. Jsme ryze česká společnost bez zahraničního kapitálu.

Spolupracujeme na bázi vzájemné důvěry. Jsme transparentní a otevření. Uvědomujeme si, že svět není dokonalý, ale snažíme se dokonalosti přibližovat ve všem, co děláme. Nepracujeme nikdy podle vzoru, ale vždy jsme připraveni s Vámi a pro Vás najít ta nejvhodnější řešení.

Historie společnosti

Od založení naší společnosti jsme se snažili přizpůsobit celou naší organizaci tak, abyste se na nás mohli plně spolehnout, protože víme, že najít v dnešní době spolehlivého a solidního partnera je nelehký úkol. Zabýváme se poskytováním služeb již od roku 1997. Naši podnikatelskou činnost jsme zahájili jako výhradně úklidová společnost pod názvem D&D servis, s.r.o.

Časem se na nás začali obracet naši zákazníci s rozrůstajícími se požadavky na další služby. Proto jsme v roce 2010 otevřeli naši druhou divizi: správa a údržba nemovitosti a třetí divizi: facility management.

V roce 2019 jsme prodali společnost D&D servis, s.r.o. a založili společnost Aria servis, s.r.o., která nyní zajišťuje služby především správy a údržby nemovitosti. Úklidové služby poskytujeme již jen zákazníkům, kterým zajišťujeme správu a údržbu.

Největší konkurenční výhoda

Zákazník při posuzování kvality bere v úvahu nejen poskytovatele, ale také způsob, jakým je služba realizována. Proto přijímáme jen ty zaměstnance, kteří se nebrání zaškolování jak v oblasti pracovních postupů, tak v oblasti komunikace s klienty.

Ač se portfolio našich služeb rozrůstá, a díky tomu se řadíme mezi větší společnosti v oboru, stále zůstává naší prioritou zákazník, jehož potřebám nasloucháme. Díky tomu jsme schopni plně vyhovět všem jeho požadavkům . Tím se stáváme lepšími. Naši klienti se na nás mohou spolehnout a rádi se k nám vracejí. Vyřešíme pro Vás vše v maximální rychlosti s kvalitou a vstřícností nám vlastní.

Individuální přístup rodinné firmy

Přistupujeme individuálně ke každé zakázce. S námi se dohodnete na malém i na velkém projektu. Zázemí rodinné firmy zákazník pocítí již při kontaktu s našimi zaměstnanci. Konstruktivně řešíme jakýkoliv požadavek, žádost či dotaz. Samozřejmostí je informování o výsledcích či postupech řešení. Tím se značně lišíme od konkurence.

Vize společnosti

Naše cíle byli vždy vysoké. Vysoké směrem k maximální spokojenosti nových i stálých klientů. To se nám postupem času podařilo. Nyní jsou však naše cíle ještě vyšší. Jsme totiž dynamicky a kontinuálně rozvíjející se firma.

Krédo naší společnosti

Krédem naší práce je spolehlivost, vstřícnost a kvalitní práce. Přesvědčte se sami o tom, jak jej naplňujeme. Nejlépe za nás mluví výsledky naší práce, proto se prosím podívejte na referenční listinu.

Informační systém - služba zdarma

Všichni naši zákazníci mají možnost zcela zdarma používat náš vlastní informační systém, který slouží zejména pro přehled naší práce a pro důležitou obchodní komunikaci. V systému si zákazník může například kontrolovat fakturace, platby, dlužníky, revize, prohlížet veškeré komunikace atp. Může zadávat objednávky nebo speciální požadavky, upravovat smluvní podmínky. Může také zadávat úkoly našim zaměstnancům, řešit reklamace či plánovat schůzky se zástupci naší společnosti.

Plánujeme, organizujeme, řídíme a kontrolujeme

Roky zkušeností nás naučily dobře plánovat a organizovat nejen naší práci, ale především práci našich zaměstnanců. Nejen, že náš management řídí a koordinuje, ale také kontroluje a vyhodnocuje celkovou práci celé naší společnosti. K tomu všemu nám výrazně pomáhá již výše zmiňovaný informační systém KD systém CRM, který byl naprogramován na základě dlouholetých zkušeností zakladatele a majitele firmy.

Cíle naší společnosti

  • maximální spokojenost všech zákazníků
  • neustálé zvyšování úrovně námi poskytovaných služeb
  • neustálé zkvalitňování strojového vybavení firmy
  • zapojení našich klientů do vylepšování naší společnosti
Katalog společnosti

Zavoláme vám

Pošlete nám Váše telefonní číslo. My Vám zavoláme do 60 minut.