Volejte jednateli


Vážení  zákazníci naší společnosti,
jistě znáte známé pořekadlo: „Není na světě ten, aby se zavděčil lidem všem“. Aby se naší společnosti dařilo toto rčení nenaplnit, rozhodl jsem se již v samém počátku svého působení v čele Aria servis, s.r.o. věnovat svoji pozornost každé připomínce či podnětu, které byly směrem ke mně či mým spolupracovníkům vzneseny.

Pokud i Vy máte pocit, že by něco či někdo v naší společnosti měl fungovat lépe, neváhejte mne o svém poznatku nebo zkušenosti informovat prostřednictvím elektronické pošty na adrese dalibaba@ariaservis.cz.

Pro Vás, kteří nevěří, že se budu věnovat konkrétně jejich námětu či mají pocit, že je lepší záležitosti řešit v reálném čase, dávám k dispozici své osobní mobilní telefonní číslo: +420 739 007 853.

V obou případech můžete očekávat odpověď do dvou pracovních dnů od okamžiku, kdy budu kontaktován.

Nutno však podotknout, že převážnou část příchozích e-mailů, případně telefonátů, tvoří pozitivní ohlasy na činnost společnosti a jejích zaměstnanců.

Pokud máte zájem si přečíst část dopisů, které přišly jako pozitivní reakce, máte možnost, a to po zaslání žádosti na mou emailovou adresu.

S přátelským pozdravem

David Dalibába

Jednatel společnosti

Katalog společnosti

Zavoláme vám

Pošlete nám Váše telefonní číslo. My Vám zavoláme do 60 minut.