Strategie naší společnosti


Mezi prioritní hodnoty řadíme čestný, upřímný a odpovědný přístup k našim zákazníkům. Naší strategii se řídí všichni pracovníci naší společnosti na všech pracovních pozicích. Není nikdo, kdo by se s naší strategii neztotožnil. Víme, že jen dokonale sehraný tým dokáže uplatňovat naší strategii v praxi. A proto jen člověk "zapálený" pro dosažení naších cílů, se může stát součástí našeho týmu. Každý měsíc probíhá školení a následná kontrola našich pracovníků v oblasti plnění strategických prvků.

Hlavním cílem naší strategie je lišit se

  • kvalitou námi poskytovaných služeb
  • komunikací s našimi stávajícími i budoucími klienty
  • vstřícností při řešení požadavků a problémů
  • operativností při řešení všech požadavků
  • celkovou prezentaci naší společnosti
  • našimi zaměstnanci

Celková orientace je zaměřena jak na interní tak na interaktivní marketing.

Uvědomujeme si, že zákazník bere v úvahu jak to, kdo službu poskytuje, tak způsob jakým ji poskytuje. A proto příjímáme jen ty zaměstnance, kteří "mají rádi lidi a váží si jich", a pečlivě je školíme v umění komunikace se zákazníky.

Spokojenost našich zaměstnanců na prvním místě

Víme, že jedině spokojený zaměstnanec odvádí pečlivou práci, a proto se snažíme maximálně komunikovat s našimi zaměstnanci. Jsme otevřeni všem návrhům na zlepšení i stížnostem.

Operativnost při řešení všech požadavků

Za dobu naší působnosti na trhu jsme si všimli, že nejvíce našim zákazníkům chybí čas. Proto veškeré požadavky a připomínky řešíme do jedné hodiny od obdržení všech podkladů.

Náš management

Naši vedoucí pracovníci se musejí ztotožnit s naší firemní politikou a být schopni naše vize šířit mezi zákazníky a naše zaměstnance, jen "zapálený" člověk pro dosažení naších cílů, se může stát součástí našeho týmu.

Náskok díky technice

Majitel společnosti ve spolupráci s SW inženýrem vytvořili informační systém, který organizuje, palánuje, řídí a kontroluje všechny operace probíhající v naší společnosti. KD systém CRM (Kochman, Dalibába) byl vyvíjen celých osm let a jeho funkčnost je založena na zkušenostech majitele společnosti s celkovou problematikou v oboru správy nemovitosti. Ptáte se, proč jsme nepověřili některou z IT firem? Je to jednoduché, nikdo by nedokázal naši vizi naprogramovat.

Do systému mají přistup všichni naši vedoucí pracovníci a všichni zákazníci, kteří si mohou upravovat smluvní ujednání dle svých momentálních potřeb. Mohou vytvářet objednávky, úkoly pro naše vedoucí, reklamace, plánovat schůzky se zástupci naší společnosti atd. Jediné, co uživatel potřebuje k obsluze systému je mít připojení k internetu a internetový prohlížeč. Systém je k dispozici 24 hodin denně.

Celkové prezentaci naší společnosti

Projekt pod názvem "Lišit se" vznikl po třech letech působení v oboru správy a údržby nemovitostí. Rozhodli jsme se celkově změnit naši organizaci v rámci svých zkušeností a znalostí. Tento krok byl značně nelehký a náročný. Můžeme říct ovšem jedno - "POVEDLO SE". Svědčí o tom rozsahlá databáze našich stálých klientů, která se neustále rozrůstá.

Poděkování závěrem

Závěrem bych rád poděkoval všem našim zaměstnancům, jak v sektoru vedení, tak našemu skvělému týmu uklidových pracovnic a pracovníků. Bez těchto lidí bychom nedokázali všechno to, co jsme nyní.

A nezapomeňte

Kvalita, spolehlivost, vstřícnost - to je náš tým!

Katalog společnosti

Zavoláme vám

Pošlete nám Váše telefonní číslo. My Vám zavoláme do 60 minut.