Správa nemovitostí Praha 17

Správa nemovitostí Praha 17


Komunikace je základ spolupráce! V lokalitě Praha 17 pro Vás rádi zajistíme pozornou a profesionální správu nemovitosti. Z našeho pohledu je profesionální přístup při správě nemovitosti důležitým faktorem, který určí stupeň kvality poskytovaných služeb a následnou úspěšnost správcovské firmy. Jakmile nám zašlete požadavek, je okamžitě týmu pracovníků naší společnosti počítána realizační doba.

Správa nemovitostí Praha 17

Správa nemovitostí je pro každého majitele nemovitosti důležitá, bez ohledu na to, zda vlastní byt, dům nebo komerční nemovitost. Dobrá správa nemovitostí může pomoci zajistit, že budovy a zařízení jsou v dobrém stavu, včas opraveny a údržba je dostatečně financována.

Předejte nám své starosti se správou nemovitosti

Náš tým zkušených odborníků se postará o kompletní řešení v rámci správy nemovitostí v Praze 17 a Středočeském kraji.

Reference správy nemovitostí Praha 17

Informační systém - služba zdarma

Všichni naši zákazníci mají možnost zcela zdarma používat náš vlastní informační systém, který slouží zejména pro přehled naší práce a pro důležitou obchodní komunikaci. V systému si zákazník může například kontrolovat fakturace, platby, dlužníky, revize, prohlížet veškeré komunikace atp. Může zadávat objednávky nebo speciální požadavky, upravovat smluvní podmínky. Může také zadávat úkoly našim zaměstnancům, řešit reklamace či plánovat schůzky se zástupci naší společnosti.

Plánujeme, organizujeme, řídíme a kontrolujeme

Roky zkušeností nás naučily dobře plánovat a organizovat nejen naší práci, ale především práci našich zaměstnanců. Nejen, že náš management řídí a koordinuje, ale také kontroluje a vyhodnocuje celkovou práci celé naší společnosti. K tomu všemu nám výrazně pomáhá již výše zmiňovaný informační systém KD systém CRM, který byl naprogramován na základě dlouholetých zkušeností zakladatele a majitele firmy.

Komunikace je základ

Spolupracujeme na bázi vzájemné důvěry. Jsme transparentní a otevření. Uvědomujeme si, že svět není dokonalý, ale snažíme se dokonalosti přibližovat ve všem, co děláme. Veškerým Vašim požadavkům se věnujeme okamžitě. E-mailovou komunikaci vyřizujeme do 60 minut.

Kontrola procesů

Jako jediná správcovská firma na trhu měříme výkonnost všech procesů pomocí systému KPI - Key Performance Indicators. Zákazníkům následně poskytujeme reporty s výsledky měření, které společně vyhodnotíme. Po vyhodnocení provedeme potřebná opatření vedoucí ke zlepšení všech procesů.

Přenechte nám své starosti

Poskytujeme veškerý servis spojený se správou či provozem a údržbou budov, domů, bytů, nebytových prostor, kde se postaráme i o přilehlé okolí. Naším cílem je zajistit Vám spokojené bydlení. Zajistíme kompletní správu nemovitosti s minimální osobní účastí výboru SVJ, majitelů domu, developerů, členů představenstva nebo majitelů budov.

Katalog společnosti

Zavoláme vám

Pošlete nám Váše telefonní číslo. My Vám zavoláme do 60 minut.