logo

Správa nemovitostí Praha a Střed.kraj. Správa nemovitostí pro SVJ, BD, majitele domů. Správa budov a komplexů. Kvalitní správa nemovitostí.Správa domů, bytů. Kompletní správní činnost. Správa nemovitostí Praha a Středočeský kraj. Naši manažéři pro vás zajistí veškeré služby spojené se správou nemovitostí.

Správa nemovitosti Praha - levná a kvalitní Správa domů, Správa nemovitosti v Praze.

Zprostředkování obchodu

zprostředkování obchodu a služeb

Jsme na trhu služeb značnou dobu, díky našim zkušenostem máme řadu prověřených dodavatelů. Řadu služeb, poskytujeme vlastními silami, více naleznete na naší prezentaci : centrum řemeslných služeb.

Nalezneme za Vás nejlepšího dodavatele služeb v oblasti kvalita cena.

Záleží pouze na Vás, jakou službu právě potřebujete, my za Vás oslovíme dodavatele, odborně posoudíme nabídky a Vám od zvolené firmy předložíme rozpočet a návrh smlouvy o dílo, který se bude měnit dle Vašich požadavků a momentálních potřeb. Pro řadu dodavatelů, jsme hlavním odběratelem, z tohoto důvodu se lze spolehnout na pružné reakce a výborné konkurenceschopné ceny.

Výběrové řízení pro Vás připravíme od A až do Z.

Tímto Vám plně ručíme za to, že s dodavateli služeb nejsme nijak propojeni. Máte jistotu, že mezi námi a dodavateli neexistují systémy provizí. Máte jistotu, že cena, kterou zaplatíte za službu neobsahuje žádné vedlejší náklady. Tuto čistou hru považujeme za základní pilíř dlouhodobé spokojenosti našich klientů.

Svěřte správu nemovitosti našim zkušeným odborníkům. Finanční úspory při správě nemovitostí v našem podání jsou nemalé. Spolehlivá správa nemovitostí Praha.

Již žádné starosti s Vaší nemovitostí! O správu Vaší nemovitosti se postará náš tým zkušených odborníků, kteří se správou nemovitostí zabývají již řadu let.

Kontaktujte našeho obchodníka:  739 456 842 | sprava@ddservis.eu