logo

Správa nemovitostí Praha a Střed.kraj. Správa nemovitostí pro SVJ, BD, majitele domů. Správa budov a komplexů. Kvalitní správa nemovitostí.Správa domů, bytů. Kompletní správní činnost. Správa nemovitostí Praha a Středočeský kraj. Naši manažéři pro vás zajistí veškeré služby spojené se správou nemovitostí.

Správa nemovitosti Praha - levná a kvalitní Správa domů, Správa nemovitosti v Praze.

Výběrová řízení

Provedeme pro Vás kompletní výběrové řízení

Jelikož jsme na trhu již řadu let, máme dostatek prověřených firem, která za Vás rádi oslovíme.

Připravíme kompletní výběrové řízení, zpracujeme poptávku dle přesných kriterii, provedem seznam nabídek, odborně je posoudíme, Vám po-té zašleme kompletní rozbor včetně našeho návrhu.

Po-té, co vyberete firmy do užšího kola, firmy oslovíme o požádání schůzky na které proběhne výměna informací a příprava návrhu smlouvy. Vše pro Vás samozřejmě připraví náš objektový manager.

Společnosti, které nebudou vybrány, budeme informovat za Vás.

Tímto vám plně ručíme za to, že s dodavateli služeb nejsme nijak propojeni. Máte jistotu, že mezi námi a dodavateli neexistují systémy provizí. Máte jistotu, že cena, kterou zaplatíte za službu neobsahuje žádné vedlejší náklady. Tuto čistou hru považujeme za základní pilíř dlouhodobé spokojenosti našich klientů.

Jaké informace potřebujeme pro vypracování poptávky

  • Popis služby (většinou probereme s výborem a připravíme prefesionální popis)
  • Termín plnění
  • Termín dokončení
  • Očekávaná kriterie
  • Podmínky

Samozřejmě se seznam mění dle poptávané služby, vždy Vám zašleme kompletní tabulku s požadovanými informacemi.

Svěřte správu nemovitosti našim zkušeným odborníkům. Finanční úspory při správě nemovitostí v našem podání jsou nemalé. Spolehlivá správa nemovitostí Praha.

Již žádné starosti s Vaší nemovitostí! O správu Vaší nemovitosti se postará náš tým zkušených odborníků, kteří se správou nemovitostí zabývají již řadu let.

Kontaktujte našeho obchodníka:  739 456 842 | sprava@ddservis.eu