logo

Správa nemovitostí Praha a Střed.kraj. Správa nemovitostí pro SVJ, BD, majitele domů. Správa budov a komplexů. Kvalitní správa nemovitostí.Správa domů, bytů. Kompletní správní činnost. Správa nemovitostí Praha a Středočeský kraj. Naši manažéři pro vás zajistí veškeré služby spojené se správou nemovitostí.

Správa nemovitosti Praha - levná a kvalitní Správa domů, Správa nemovitosti v Praze.

Naše služby správy nemovitosti

Služby, přesně dle Vašich potřeb

Kvalitní správa nemovitostí od spolehlivé správní firmy. Kvalitní správa nemovitostí k Vaším službám,

Poskytujeme kvalitní správu nemovitostí v Praze a Středočeském kraji.

Správa a údržba nemovitostí Praha pro Vás-spolehlivá správa a údržba nemovitostí Praha, ta pravá správcovská firma Praha. Správa nemovitostí Praha. Správa nemovitostí Praha . Správa nemovitosti Praha pro Vás.

Kvalitní správa nemovitostí v Praze a Středočeském kraji.

Snažíme se, aby správa nemovitostí v našem podání byla provedena v naprosto perfektní kvalitě ve všech bodech. Je pro nás důležité, aby správa domu, byla provedena prvotřídně. Správa nemovitostí, správa domů, býtů, admin.budov. kompletní správa nemovitostí všech velikostí a druhů.

Rádi se kvalitně postaráme i o správu Vaší nemovitosti v Praze nebo Středočeském kraji. Vyzkoušejte si náš profesionální tým pracovníků, kteří se správou nemovitostí zabývají již několik let. Správa nemovitostí praha a Středočeský kraj.

kompletní správa nemovitosti prahaProvádíme veškerý servis spojený se správou či provozem a údržbou budov, domů, bytů, nebytových prostor,  kde se postaráme i o přilehlé okolí. Naším cílem je zajistit Vám spokojené bydlení nebo podnikání. O správu Vaší nemovitosti se kompletně postará náš tým zkušených managerů.

Jsme stabilizovanou společností s dostatečnou zkušeností a kapacitou pro provádění kvalitní, profesionální a produktivní správy jakékoliv nemovitosti.

Facility management

Facility managementFacility management je metoda, jak vzájemně sladit pracovníky, pracovní činnosti a pracovní prostředí a je klíčem k efektivnějšímu a výnosnějšímu způsobu hospodaření. Jeho přínosem je především transparentnost nákladů a využití potenciálu objektu.

Ekonomické služby

Vedení účetnictví a zpracování účetní závěrky včetně výroční zprávy a daňového přiznání, přesně, dle Vašich momentálních potřeb.

 

Technický servis

technický servisProvoz, údržba, opravy, rekonstrukce a modernizace spravovaných objektů, přesně dle Vašich momentálních potřeb.

 

Účetní servis

Vedeme kompletní účetnictví, včetně daňových přiznání, urgence plánovaných plateb atp.

 

Právní služby

Zajistíme pro Vás kompletní právní servis. Jednání u soudu, převody vlastnictví, zakládání SVJ, SBD.

 

Administrativní servis

Vedeme kompletní agendu o domech, které máme ve správě, včetně případných reportů z našeho informačního systému.

 

Revize

Zajistíme pro Vás revize dle platných norem. Revize výtahů, elektro, plyn....

Úklidový servis

úklidV plně samostatné druhé divizi, provedeme kompletní úklidové služby, výhradně našimi zaměstnanci. Plánujeme, kontrolujeme, zajišťujeme všechno pro Váš klid. Neváhejte se podívat na naší webovou prezentaci, vyhrazenou pouze pro divizi úklidový servis.

 

Centrum řemeslných služeb

řemeslné službyDíky naší plně samostatné třetí divizi, provedeme řadu služeb od stavebních až třeba po zahradnické, výhradně našimi zaměstnanci. Plánujeme, kontrolujeme, zajišťujeme všechno pro Váš klid. Neváhejte se podívat na naší webovou prezentaci, vyhrazenou pouze pro divizi centrum služeb.

 

Svěřte správu nemovitosti našim zkušeným odborníkům. Finanční úspory při správě nemovitostí v našem podání jsou nemalé. Spolehlivá správa nemovitostí Praha.

Již žádné starosti s Vaší nemovitostí! O správu Vaší nemovitosti se postará náš tým zkušených odborníků, kteří se správou nemovitostí zabývají již řadu let.

Kontaktujte našeho obchodníka:  739 456 842 | sprava@ddservis.eu