logo

Kvalitní správa nemovitostí Praha a Střed. kraj. Kvalitní správní firma Praha pro Vás zajistí kompletní správu všech druhů nemovitostí. Správa a údržba nemovitostí Praha a Střed.kraj. Kvalitní správní činnost. Přenechte nám vaše starosti se správou nemovitosti, my je vyřešíme k vaší spokojenosti. Zajistíme kompletní správu nemovitosti s minimální osobní účastí výboru SVJ, majitelů domu, developerů, členů družstva nebo majitelů budov. Správa nemovitostí všech velikostí. Správa nemovitostí Praha. Správa nemovitostí Praha a středočeský kraj bez skrytých poplatků. Nejsme jako jiné správcovské firmy u nás Vás žádné skryté poplatky nečekají, spolupracujte s naší společností sprava nemovitostí Praha.

Správa nemovitostí Praha a Střed.kraj. Správa nemovitostí pro SVJ, BD, majitele domů. Správa budov a komplexů. Kvalitní správa nemovitostí.Správa domů, bytů. Kompletní správní činnost. Správa nemovitostí Praha a Středočeský kraj. Naši manažéři pro vás zajistí veškeré služby spojené se správou nemovitostí.

Správa nemovitosti Praha - levná a kvalitní Správa domů, Správa nemovitosti v Praze.

Kvalitní správa. Správa a údržba nemovitostí Praha a Střed.kraj Kvalitní správní činnost.

Profil společnosti

Těší nás práce s Vámi

Firma D & D servis, s. r. o., je společnost působící v oblasti Prahy a Středočeského kraje. Pracujeme v oblasti správy nemovitosti a služeb na profesionální úrovni od roku 1997. Jsme ryze česká společnost bez zahraničního kapitálu.

Od počátku založení naší společnosti, jsme se snažili přizpůsobit celou naší organizaci tak, abyjste se na nás mohli plně spolehnout, protože víme, že najít v dnešní době spolehlivého a solidního partnera je nelehký úkol.

Základy naší společnosti jsou postaveny na pečlivé a úzké spolupráci s našimi zákazníky, a tak má každý klient možnost měnit naší organizaci k lepšímu. Nasloucháme a stáváme se lepšími.

Přes skutečnost, že již patříme mezi větší společnosti, stále zůstává naší prioritou zákazník.

Dnes jsme Vám schopni poskytnout prostřednictvím svých zaměstnanců kompletní správu vaší nemovitosti včetně všech podpůrných procesů v perfektní kvalitě.

Víme, jak je pro Vás, naše zákazníky důležité zavolat a již se o nic nestarat, a z tohoto důvodu přicházíme po létech zkušeností s touto změnou, kdy jen zavoláte a do jedné hodiny je Váš problém vyřešen. Zavolejte nám na jakékoliv uvedené telefonní číslo s jakýmkoliv problémem v oblasti správy nemovitosti a Váš požadavek je vyřešen.

My jsme tady od toho, aby se náš zákazník v oblasti správy nemovitosti o nic nestaral, nepovažujeme tedy tento servis za nadstandardní, nýbrž za naší povinnost.

Vyřešíme pro Vás vše v maximální rychlosti, která je pro Vás důležitá, s kvalitou a vstřícností nám vlastní.

V současnosti (leden 2015) zaměstnáváme 265 stálých pracovníků. Počty pracovníků mají v posledním období díky Vašim požadavkům a novým zakázkám stoupající tendenci.

Krédem naší práce je spolehlivost, vstřícnost a kvalitní práce. Přesvědčte se sami o tom jak jej naplňujeme. Přistupujeme individuálně ke každé zakázce, s námi se dohodnete na malém i na velkém objektu.

Nejlépe za nás mluví výsledky naší práce, proto se prosím podívejte na referenční listinu.

Skutečnost, že jsme rodinná společnost značně zákazník pociťuje při kontaktu s naší společností, kdy se setkává s velice kladným přístupem, ať jde o zakázku jakéhokoliv rozsahu.Touto skutečností se značně lišíme od naší konkurence.

Po splnění veškerých podmínek, jsme byli přijati ke dni 18.07.2008 za řádné členy Hospodářské komory a České asociace úklidu a čištění CAC.

 

Svěřte správu nemovitosti našim zkušeným odborníkům. Finanční úspory při správě nemovitostí v našem podání jsou nemalé. Spolehlivá správa nemovitostí Praha.

Již žádné starosti s Vaší nemovitostí! O správu Vaší nemovitosti se postará náš tým zkušených odborníků, kteří se správou nemovitostí zabývají již řadu let.

Kontaktujte našeho obchodníka:  739 456 842 | sprava@ddservis.eu