logo

Správa nemovitostí Praha a Střed.kraj. Správa nemovitostí pro SVJ, BD, majitele domů. Správa budov a komplexů. Kvalitní správa nemovitostí.Správa domů, bytů. Kompletní správní činnost. Správa nemovitostí Praha a Středočeský kraj. Naši manažéři pro vás zajistí veškeré služby spojené se správou nemovitostí.

Správa nemovitosti Praha - levná a kvalitní Správa domů, Správa nemovitosti v Praze.

Řemeslné služby

Poskytujeme kompletní řemeslné služby

Divize řemeslných služeb má jasný cíl. Chceme ušetřit Váš čas, starosti s  řadou dodavatelů a v neposlední řadě finanční prostředky. Chceme se stát Vaším plnohodnotným partnerem, na kterého se obrátíte v případě jakýchkoliv požadavků v rámci řemeslných služeb. Elektrikaři, instalatéři, topenáři, zedníci, zámečníci, bytový design, atp.

Tato divize má samostatnou webovou prezentaci: centrum řemeslných služeb.
  • Elektrikáři
  • Topenáři
  • Instalatéři
  • Zámečníci
  • Zedníci
  • Bytový designeři
  • Zahradníci
Přesto, že vše dokážeme zajistit vlastními silami, není pro nás problém pro Vás zajistit kompletní výběrové řízení.

Záleží pouze na Vás, jakou službu právě potřebujete, my za Vás oslovíme dodavatele, odborně posoudíme nabídky a Vám od zvolené firmy předložíme rozpočet a návrh smlouvy o dílo, který se bude měnit dle Vašich požadavků a momentálních potřeb. Pro řadu dodavatelů, jsme hlavním odběratelem, z tohoto důvodu se lze spolehnout na pružné reakce a výborné konkurenceschopné ceny.

Výběrové řízení pro Vás připravíme od A až do Z.

Tímto Vám plně ručíme za to, že s dodavateli služeb nejsme nijak propojeni. Máte jistotu, že mezi námi a dodavateli neexistují systémy provizí. Máte jistotu, že cena, kterou zaplatíte za službu neobsahuje žádné vedlejší náklady. Tuto čistou hru považujeme za základní pilíř dlouhodobé spokojenosti našich klientů.

 

Svěřte správu nemovitosti našim zkušeným odborníkům. Finanční úspory při správě nemovitostí v našem podání jsou nemalé. Spolehlivá správa nemovitostí Praha.

Již žádné starosti s Vaší nemovitostí! O správu Vaší nemovitosti se postará náš tým zkušených odborníků, kteří se správou nemovitostí zabývají již řadu let.

Kontaktujte našeho obchodníka:  739 456 842 | sprava@ddservis.eu